Joanna Chmiel
Twoja Księgowa

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

{

01.

Lojalność
Działanie na rzecz wspólnej sprawy i identyfikowanie się z klientem.

{

02.

Ambicja
Która mobilizuje do ciągłej pracy nad sobą i podnoszenia kwalifikacji.

{

03.

Zaangażowanie
Starania w podejmowaną aktywność procentuje w postaci jej efektów.

{

04.

Doświadczenie
Praktyczne umiejętności oraz wiedza w zakresie podatków.

O mnie | Joanna Chmiel

Skończyłam studia wyższe oraz podyplowowe na wydziale Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie a księgowością zajmuję się od dobrych nastu lat. Doświadczenie zdobywałam w Firmach o różnych profilach, usługowych, produkcyjnych, handlowych, sama również nimi zarządzając i prowadząc do dnia dzisiejszego.

Bycie księgową to nie tylko praca. to przede wszystkim odpowiedzialność. to również cykliczność, monotonia i rutyna. Ale dla mnie, ma to swoje plusy :). Ten sam okres rozliczeniowy, każdego dnia miesiąca wykonuję te same czynności i zakres moich klientów jest raczej niezmienny. Tak, czy owak brak aktywności, tempa i adrenaliny może być nużący (no chyba, że do akcji włącza się Urząd Skarbowy, przybywając na kontrolę :). Wszystko zależy od oczekiwań i usposobienia.

W sprawy swoich klientów angażuje się w 100 % starając się patrzeć na biznes który prowadzą ich oczami, analizując przy tych ich sytuacje finansową i próbując znaleźć najkorzystniejsze dla nich rozwiązania. Bycie księgową to wyzwanie, dlatego też Ciągle się doszkalam i śledzę na bieżąco zmieniające się przepisy. Swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem.

Nie boję się wyzwań i stawianych przede mną celów. profesjonalizm w działaniu i perfekcja w wykonywanych czynnościach a przy tym satysfakcja klienta są dla mnie priorytetem. Maksyma jaka przyświeca mi w życiu i biznesie “wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć” – Napoleon Hill.

Zapraszam do współpracy 🙂

Joanna Chmiel – Twoja Księgowa

Opinie

Co mówią o mnie klienci?

Gabriela Kokoszka - "Rach-Ciach"

Serdecznie polecam Panią Joannę. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i pomoc. Wszystkie rozliczenia zawsze wykonane są terminowo i nie muszę się martwić że o czymś zapomnę. Korzystam z Usług Pani Joanny od niedawna i jestem bardzo zadowolona jak czegoś nie wiem albo nie jestem pewna wystarczy wykonać telefon i wszystko jasne 😉 POLECAM !

Ireneusz Chmiel

Korzystam z tego biura prowadząc firmę w Rzeszowie.Szybka i sprawna obsługa, zawsze znajdująca czas aby odpowiedzieć na pytania w konkretnej sytuacji.Wszystkie usługi są wykonywane rzetelnie na wysokim poziomie.Polecam biuro Pani Asi z czystym sumieniem.

Remigiusz Bąk

Bardzo dobry kontakt, zero problemów, wszystko przygotowane na czas. Nie pozostaje nic innego jak polecić Panią Joannę innym przedsiębiorcom poszukujących doświadczonych księgowych. Ocena 10/10 🙂

Sylwia Grobelna

Usługi na najwyższym poziomie Profesjonalne podejście do klienta i rzetelne wykonywanie usług. Polecam Każdemu

Klaudia Zembroń

Zdecydowanie najwyższa jakość usług! Szeroka wiedza i profesjonalizm idące w parze z niebywale przyjemnym kontaktem bez względu na porę rozmowy czy też stopień zawiłości pytania.
Szczerze polecam!

Michał Pinkowski

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Współpraca układa się idealnie 😉

Izabela Golec - "No i pięknie"

Bardzo polecam korzystanie z usług Pani Joanny! Jest bezkonkurencyjna! Zawsze z wszystkim pomoże, wyjaśni, jestem bardzo zadowolona.😊😊

Dariusz Ślęczka

Korzystam od jakiegoś czasu z usług księgowych p.Joanny. Jestem bardzo zadowolony. Dała się poznać jako osoba bardzo kompetentna i zaangażowana w wykonywaną pracę. Wszystkie niejasności rzeczowo i dokładnie wyjaśnia. Polecam gorąco jej usługi księgowe.

Mariusz Zysk

Znakomita księgowa znająca i śledząca na bieżąco prawo księgowe. Wspólpracę oceniam wzorowo, pełna jasność i klarowność. Dzięki Pani Joannie firmę prowadzi się łatwo, wygodnie i w spokoju.
Gorąco polecam zaczynającym przygodę z własną firmą oraz osobom dla których księgowość wciąż przyprawia o ból głowy.

Marcin Ozóg

Klasa sama w sobie ... podejście do klienta, wiedza, kompetencje na najwyższym poziomie! Bez względu na godzinę, dzień bądź stopień zawiłości pytania - na Pani Joannie można polegać! Zdecydowanie polecam!

Adam Filipek

Pani Joanna jest wysokiej klasy ekspertem w swojej dziedzinie. Wychwytuje wszystkie błędy w dostarczonych dokumentach. Nawet mała firma jest dla Niej ważnym klientem. Nigdy nie usłyszałem, że
nie ma dla dla mnie czasu. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Skontaktuj się ze mną:

^

Kontakt

Adres

ul. Paderewskiego 102
35-328 Rzeszów

E-Mail

Joannachmiel784@gmail.com

TELEFON

602 129 553
Call Now ButtonZadzwoń teraz